Зірки Cirque du Soleil: льодове шоу Hogwart's holidays

Київ, МЦКМ (Жовтневий палац)
Билеты от 450 грн!
Купить билет на Зірки Cirque du Soleil: льодове шоу Hogwart's holidays - 13.01.2024 14:00

Зірки Cirque du Soleil: льодове шоу Hogwart's Holidays
HOGWART'S HOLIDAYS – унікальна постановка на межі фізичного театру та цирку, комедії та магії, що поєднує циркове мистецтво та фігурне катання в єдине шоу на льодовій арені, яка спеціально створюється на сцені кожного залу.
Шоу є цілісною історією з унікальними костюмами, декораціями та відеорядом, що дозволять зануритись у магічний всесвіт Джоан Роулінг так, як ніколи раніше.
Все починається одразу зі входу в театральне фойє. Через платформу 9¾ глядачі вирушать в незабутню подорож коридорами Хогвартса, відвідають матч із квідичу, а потім разом подолають Темного Лорда та попадуть на святковий бал.
Артисти циркового шоу вражають акробатикою, що кидає виклик гравітації в поєднанні з унікальними навичками фігурного катання. А інтерактивні ефекти, вражаюча візуалізація та світловий дизайн заворожують кожного глядача.
HOGWART'S HOLIDAYS розповідає магічну історію Світу Гаррі та його друзів і занурює у світ власної уяви. Шоу запрошує залишити повсякденну дійсність та поринути у світ фантазій з візуальними прийомами, що захоплюють подих в оригінальному музичному супроводі новорічного настрою.
Шоу рекомендовано для глядачів будь-якого віку.

Метки:

Київ, МЦКМ (Жовтневий палац)
Билеты от 450 грн!
Купить билет на Зірки Cirque du Soleil: льодове шоу Hogwart's holidays
Афиша Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) 2020. Купить билеты в Київ со скидкой онлайн. Концерты в Київ