Віденська ніч

Кам'янське, АМДТ ім. Лесі Українки (МАЛА СЦЕНА)
Билеты от 200 грн!
Купить билет на Віденська ніч - 10.03.2024 17:00

Пограймо в асоціації! Відень… Бал… Музика… Які наступні слова одразу хочеться додати до цієї послідовності? Правильно! Йоганн Штраус. Великий композитор, який підкорив весь світ своєю танцювальною музикою. Його вальси, польки, марші є неодмінним атрибутом святкових концертів та вишуканих балів.
Напередодні Нового року ми запрошуємо вас на музичний бал, де ви зможете не тільки насолодитися розкішною музикою Короля Вальсу у виконанні театрального оркестру, елегантною грацією юнаків та дівчат з ансамблю бального танцю «Лілея», але й за бажанням потанцювати самі.
А ще вас обов’язково очарує святкова атмосфера та краса унікальної історичної будівлі, колишнього Інженерного клубу, а нині – Малої сцени нашого театру.
Церемоніймейстер нашого балу готує для вас безліч приємних веселих сюрпризів.
Вечірній дрес-код не обов’язковий, але всі упорядники та учасники балу будуть раді бачити вас на цій події у святковому вбранні.
До речі, квитки на музичний бал «Віденська ніч» можуть стати новорічним подарунком, який допоможе вам розповісти про свої почуття дорогій людині!

ВІДЕНСЬКА НІЧ
Музичний бал за участю оркестру і солістів театру
та ансамблю бального танцю «Лілея»

Прем’єра – 30 грудня 2023 року
Тривалість – 1 година 40 хвилин

Автор сценарію, режисер та церемоніймейстер – заслужений артист України Олег Волощенко
Музичний керівник і диригент – Іван Селищев
Художник-постановник – Наталія Худіч
Балетмейстер – Віталій Жосан


Кам'янське, АМДТ ім. Лесі Українки (МАЛА СЦЕНА)
Билеты от 200 грн!
Купить билет на Віденська ніч
Афиша Кам'янське, АМДТ ім. Лесі Українки (МАЛА СЦЕНА) 2020. Купить билеты в Кам'янське со скидкой онлайн. Концерты в Кам'янське