Тут оживають герої відомих оперет і мюзиклів, сюди приходять за святом і натхненням, тут затишно, красиво і піднесено. А що там, за лаштунками, де вродливі молодики і вишукані пані перетворюються на звичайних киян?
Нумо з нами, розкривати секрети Національної оперети України.
Під час екскурсії ми дізнаємося, чим народний дім відрізнявся від театру, чому Миколі Садовському дозволили орендувати будівлю на околиці Києва, де була гримерка Марії Заньковецької і хто з відомих українців був дотичний до приміщення на Великій Васильківський.
Ми поговоримо про перший український стаціонарний театр і його зірок, згадаємо про дві дати заснування театру оперети і його першого керівника, для якого «легкий» жанр виявився смертельно небезпечним.
А ще ми обов’язково поділимося тим, чим живе театр сьогодні – його поступове перетворення на київський Версаль, творчі експерименти та мультижанровість.
Ми відвідаємо кожну зі сцен і побачимо, як виглядає глядацька зала очима акторів, завітаємо в костюмерний цех з неповторною колекцією суконь, фраків і циліндрів (можливо, нам навіть вдасться щось приміряти), спробуємо порахувати скарби реквізиторського цеху і відрізнити бутафорські фрукти від справжніх. А ще зазирнемо до гримерки і дізнаємося, як актори готуються до вистави.
Повірте, після такого ви не зможете не заспівати. А далі – можна і на кастинг)